Segueix-nos
PUBLICITAT

FutbolMés Futbol

El central Luca, dotzena baixa confirmada pel Vilanova de cara al nou curs

Luri Sorroche dona la plantilla pràcticament per tancada

Els equips garrafencs de Tercera Catalana continuen al grup 12

Olivella, Atlètic Vilanova, Sitges B i Ribes ja coneixen els seus rivals

El Sitges, el Cubelles i la Penya Jove partiran del subgrup 3B de 2a Catalana

Hi haurà dues fases de competició, la segona per pujar o salvar-se

El migcampista Totti es decanta pel Viladecans de cara a la nova temporada

S'uneix a la llista de baixes significatives del Vilanova

PUBLICITAT

Hoquei PatinsMés Hoquei Patins

El Patí Vilanova renova Jordi Martínez i fitxa Oriol Sebrià, un jove davanter vilanoví

Lalaguna, amb la renovació avançada i contactes amb Mudarra

Aina Martínez i Mariona Chavalés completen la plantilla del Patí Vilanova

El filial i l'equip Fem17 també nodriran l'equip de jugadores

Gerard Vergés allarga la vinculació amb el Patí Vilanova un any més

Marina Asensi i Laura Manzanares renoven per l'equip femení

El Patí Vilanova comença a definir la nova plantilla a partir de la porteria

Donoso i Dani Pérez renoven i arriba Marimon (Calafell)

PUBLICITAT

BàsquetMés Bàsquet

Arnau Carreras, fitxatge de luxe per a l’Intersport Olària Samà 2022/2023

El base torna a casa després de 4 anys a EBA amb el Castelldefels

Un brillant ascens a Copa Catalunya amb ple de jugadores de la casa

El Surtidor Samà, tot un exemple de la bona feina de planter

El Ferroli Ribes guanya el Sant Jordi i continuarà a Primera Catalana

Els blaus s'imposen per 71-58 en la promoció de permanència

PUBLICITAT

PoliesportiuMés Poliesportiu

El Campus Aleix Gómez porta a Vilanova alguns dels recents campions d’Europa

Els organitzadors superen les expectatives previstes

Kate Serrano, del Club Gimnàstica Vilanova, subcampiona estatal de Base 5

S'imposa en la barra d'equilibris i és tercera en les paral·leles

Sitges acollirà una nova edició del prestigiós Estrella Damm Ladies Open

La cita, del 7 al 10 de juliol al Club de Golf Terramar

Lluc Guiu, jugador de la Gran Penya, subcampió sub-8 del ‘Calculín d’Or’

Només el desempat el deixa sense el títol

PUBLICITAT

VintageMés Vintage

20 anys del darrer ascens del Vilanova a Tercera al camp del Banyoles

També fa dues dècades que el Patí va pujar a Divisió d'Honor

Una dècada sense futbol de Tercera Divisió a la capital del Garraf

Es compleixen 10 anys del descens del Vilanova a Primera Catalana

El local de la Penya Barcelonista de Vilanova, un indret amb solera a la ciutat

L'entitat està de celebració pel seu 60è aniversari

Més notícies

Més notícies

MERCATO (FUTBOL COMARCAL)

  • VILANOVA (#1cat) | Altes: Luri Sorroche (entrenadora), Àlex Frutos (Sitges), Javi Boza (Gavà), Jan Casas i Víctor Fernández (FE At. Vilafranca), Jean Marco (Sitges B), Marc López, Héctor Fernández i Arlés Gordillo (Juvenil), Dani Gutiérrez (Juvenil Cerdanyola), Albert Alfonso (Valls), i Sergio Ximénez i Iván Torres (Atlètic Vilanova), Manu Muñoz (Penya Jove) i Javi Arenas (Alto Garda). Baixes: Mario Méndez, Víctor Miranda, Edgar Doblas, Pascua, Eric González, Pacheco, Toni Escribano, Amir, Roger Peña, Antolínez, Totti i Luca. Renovacions: Codina, Saldaña, Aleix Semur, Jair, Matty i Marcel.

  • SITGES (#2cat) | Altes: Martí Mañé (Moja), Mousa Coulibaly (Sitges B), Edgar Doblas (Vilanova), Cols (Atlètic Vilanova), David Gómez (sense equip), Lucas Molina (Marianao), Pascua (Vilanova) i Gerard Rovira i Jota (Júpiter). Baixes: Martí Ferret, Frutos, Arnau Moya, Iván Valero, Matías Gomara i Álex Laguna. Renovacions: Carlitos, Lucas Cajes, Cubedo, Nito, Víctor Morillas, Álvaro Montesinos, César Gutiérrez, Sacris, Over, Geri, Dani Midgley, Roberto Angulo i Guillem Fonoll.

  • CUBELLES (#2cat) | Altes: Capa (entrenador), Gabri Bernard (Blanca Subur), Omar (Olivella), Floren (Prat B), Yeray Cuenca (L’Hospitalet), David Trillo (Olivella), Iván Valero (Sitges), Àlex Valldosera (Juvenil) i Ian Mateo (Juvenil Europa). Renovacions: Molina, Francesc Medina, Issey, Javi Pardo, Òscar Garcia, Alan, Aarón, Sola, Kees, Adrià Robert, Alejandro Revilla, Sergi Masana, Fèlix Casalod i Biel Alonso.

  • PENYA JOVE (#2cat) | Altes: Rubén Monago i Gabri Scridon (Moja), Aitor Caneda (Masquefa) i Robert Garcia (Cubelles). Renovacions: Àngel Llerena (entrenador), Marc Valle, Carlos Contreras, Àlex González, Ylan López, Adri Santana i David Benito.

  • OLIVELLA (#3cat) | Altes: Idris Dívols (entrenador), Bryan del Rey (Blanca Subur), David Carrasco i Gerard Valbuena (Atlètic Vilanova). Renovacions: Víctor Olmedo, Àlex Rovira, Edgar Garcia, Marc Martínez, Guillem Micó, Marc Garcia, Juancho Noguera, Àlex Pérez i Joel Pascual.

  • SITGES B (#3cat) | Altes: Edgar Benito (Olivella), Àlex González i Eric Brunat (Ribes); Javi Aroca (Olivella) i Gerard Fernández (Cubelles). Renovacions: Álvaro Fayos, Joan Riera, Javi Dorado, Bruno Sistiaga, Gerard López, Raúl Barneda, Àlex Rodríguez, Marc Silva, Josep Sánchez, Max Gili, Pau Junyent, Alejandro de Pineda, Christian Rodríguez i Jaume Font.

  • RIBES (#3cat) | Altes: Xavi Garcia (entrenador), Marc Robert (Penya Jove), Jordi Barrasa (Atlètic Cubelles), Marc ‘Monas’, Pau Tenor i Arnau Regueiro (Juvenil), i Gonzalo Barroso (Sitges). Renovacions: Álvaro Cardiel, Jorge Ayala, Xavi Esquiu i Pablo Pagán.

  • ATLÈTIC VILANOVA (#3cat) | Altes: Francisco Caballero (entrenador). Baixes: Iván Torres, Sergio Ximénez, Rubén Sousa, Isaac Ximénez, Erik Reyes i Marc Fort.